#terapi #ağrı #lenfmasajı #psikoloji
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/SANJANA-THERAPY/106253773308?ref=hl
  • https://twitter.com/AprahamCan

Ana Sayfa


     Kamuya Özel Masa Başı Masajı

   
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

Kamu Sektöründe "Yerinde Masaj" ... Stress Atarken Bile Masa Başındayız!

Kamu çalışanlarının artık işlerini aksatmadan ama onları rahatlatmaya yönelik bir organizasyon gerçekleştirebileceksiniz… Bu etkinliğin adı: ‘’Yerinde Masaj’’…

 

Kamu Sektöründe Sosyal Aktivite Grubları,  faaliyetlerini göstermekte olan personelin motive edilmesi, günlük stres ve sıkıntılarını atabilmeleri için çalışıyor. Şirket içinde gönüllü müdür ve personelin destekleri ile yürüyen Sosyal Aktivite Grubu etkinliklerinde artık yerinde masaj tercih ediliyor. Stresi azaltan en güzel çözümlerden biri masajdır. Personelinize çalıştıkları ortamda hemen masa başında profesyonel masör tarafondan 10’ar dakikalık arındırıcı gevşetici masaj uygulaması yaptırma fırsatınız elinizde. Personele sürpriz olarak sunacağınız bu masajla birçok çalışanınızı hem şaşırtacak hem de çok mutlu olduklarına şahit olacaksınız.

 

Masaj deneyimini yaşayan insanlar İnanılmaz rahatlatıcı ve motive edici bir faaliyetti, keşke her gün yaptırabilsek. İşyerinde hem de masamın başında bu kadar relaks ve stresten uzak olabileceğimi düşünemezdim bile dediklerini duyabileceksiniz.  

Fiyatlandırma Kişi sayısına göre belirlenecektir
Teklif için bilgileri sanjanatherapy@hotmail.com atabilir
ve 0212 343 88 90 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj