#terapi #ağrı #lenfmasajı #psikoloji
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/SANJANA-THERAPY/106253773308?ref=hl
  • https://twitter.com/AprahamCan

Full Therapy Bilgilendirme Formu

Full Therapy Bilgilendirme Formu

 

1)      Full Therapy, ruh, fiziksel beden ve zihin arasındaki uyumu yakalayıp yükseltmek için yapılan bir uygulama türüdür.

2)      Full Therapyde 3 beden üzerinde uygulamalar yapılarak olayların, beden üzerindeki etkilerini sıfırlamayı amaçlar.  Bu uygulanacak yöntemler kişiden kişiye farklılık göstermektedir. (kişinin yaşayış şekli, alışkanlıkları, korkuları,….)

3)      Full Therapy bir çeşit iç dekorasyon gibi ince bir usta ve mimari işçilikle bedenin bütün değişimleri tesisatını yaparak yenilenme fırsatını sunar ve o yapılanan evin temiz bir şekilde kullanılması için o evin nasıl kullanılmasını öğretmeyi amaçlar… Bunun içinde 21 günlük alışkanlık edinme süreci başlatılır. Bu alışkanlık edinme sürecinde yapılması istenilen her şey kesin kez yapılması gerekmektedir. Yapılmasının amacı alışkanlık sürecindeki aksamalar therapy gidişatının aksamasına sebep olacaktır.( evi temizledikten sonra duvarlara boylar ile kirletmeye devam etmek gibi….) 21 günün sonunda ikinci Full Therapy seansıyla birlikte yenilenme işlenmenin son rötuşları atılır ve bu işlem sonunda özgür bir şekilde yaşamı dönüştürmeye dönülür.

4)      Full Therapy, sizi Yaratıcı güç ile bağlantıya sokan bir sistemdir. Temel amacı Yaratıcıya Teslim olmayı amaçladığı için bu therapye başlandığında tamamen bu güce teslim olarak kafada hiçbir soru işareti olmadan arınma ve özgürleşme amaçlanmalıdır.

5)      Full Therapy sonrasında bedende bilmediğimiz bir hastalık ilerlemekte ise ona dur diyerek ortaya çıkması sağlanabilir.

6)      Full Therapy Kendi içimizdeki Işığı sevme ve saygı duyma ile başlayan bu süreç bizim aslında tek bir konu için başvurma sebebimiz olsa da yaşam kalitesini yükselterek, olaylara bakış açısında genişlemeye sebep olarak farkındalık sahibi bireyler olmamızı sağlamayı da yanında getirir.

7)      Full Therapy gerekli şartlar sağlanırsa ve uygun görülürse bize bireysel Yaratıcı Kaynaklı şifacı kimliği de kazandırma yolunda ilerleme şansıda sunar.

8)      Full Therapy sonrasında istenildiği takdirde ayda bir ya da iki ayda bir temizlik seansları gerçekleştirilebilir, yaşanılan özgür hayatın değişim sürecinde üzerimize atılmaya çalışılan tozlarından arındırılır.

9)      Full Therapy  1 seans için yaklaşık 3,5-5 saat arasında bir vakit ayırmanız gerekmektedir ve ciddi bir yapılandırma işlem olduğundan sonrasında yoğun bir randevu programı olmamalıdır.

10)   Full Therapy sonrasında  21 günlük süreç içinde yaşanılan değişiklikler ile ilgile sorular, bilgilendirmeler için 7/24 destek sağlanmaktadır.

11)   Full Therapy de insan ile Mutlak güç arasındaki bağlantı bütünleşme sağlanmaya başladığından, yaşanılan bütün olaylar artık kişinin hayrına olacak şekilde gerçekleşecektir ve bu olayların kabulü gerçekleştirip güçlenilmeye izin verilecektir.