#terapi #ağrı #lenfmasajı #psikoloji
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/SANJANA-THERAPY/106253773308?ref=hl
  • https://twitter.com/AprahamCan

Ana Sayfa


     Medikal Ameliyatsız Yüz Germe H.İ.F.U.

   
Ürün Özellikleri
Tek Seansta Ameliyatsız Yüz Germe İşlemi
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar
   

       HIFU
 (Yüksek Yoğunlukla Odaklanmış Focus Ultrasound) vücudün kendini doğal yoldan iyileştirmesi yöntemini kullanarak ameliyatsız yüz germe sıkılaşma ve tonlamayı sağlayan, yüz, boyun ve göğüs için cerrahi olmayan gençleştirici yöntemdir. Contlex Focus ultrasoundu kullanarak derinin derin yapılarını uyarır, cerrahi yöntemlerin aksine, derinin yüzeyini tahriş edici uygulama içermez. 

       

         HIFU tedavisi ayrıca vucüdün gençleşmesini sağlayan yeni kolajenlerin oluşmasına yardımcı olur. Contlex tedavisinin en iyi yanı 30-60 dakika arasında süren bir işlemle vücudun kendi iyileştirme yapılarını kullanarak nazikçe ve yavaşça deri ve altındaki dokuların yenilemesini sağlamasıdır. Anlamlı bir sonuç almak için sadece bir seans uygulama yapmak yeterlidir.

        Hastalar başlangıçtaki etkilerinden ne kadar memnun olsalarda , ancak tam olarak bir sonuç görmek için gençleştirilmiş ve güçlendirilmiş kolajen takviyesi 2-3 ay arasında süre alır. Contlex Ultrason cerrahi ile aynı kategoriye konmasada, Contlex ameliyatsız yüz germe henüz cerrahi müdahaleye hazır olmayanlar için iyi bir alternatif olduğu kanıtlanmıştır.
hifu ile ilgili görsel sonucu

Uygulama için kimlere yapılır?

HIFU için iyi bir aday, cildi "rahat" gözüken ve daha az katı olan ciltlere sahip kişilerdir. Örneğin düşmüş kaş çizgizi ve ya sarkmış göz kapakları olgunlaşmakta olan derinin ilk belirtilerindendir. Genellikle, 30 ve ya daha yaşlı olan, yumuşamaya eğilimi cildi olan kişiler adaylardır.


İlgili resim

 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj