• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/SANJANA-THERAPY/106253773308?ref=hl
  • https://plus.google.com/u/0/102313077684101408584/posts
  • https://twitter.com/AprahamCan

Ana Sayfa


     Oksijen Bar

   
Ürün Özellikleri
Bedene Gerekli Saf Ve Temiz Oksijen Girişini Sağlamak
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

Oksijen bar

OKSİJEN TERAPİ’ nin FAYDALARI…
Oksijen vücudun ana ihtiyacıdır.YAŞAMIN TEK KAYNAĞIDIR. 

İç organların, hormonal bezlerin,sinir sistemi ve beynin çalışması için gereklidir.Yiyecek olmadan birkaç hafta,su olmadan birkaç gün yaşanabilir ama oksijen olmadan birkaç dakikadan fazla yaşanamaz. 

Beynin diğer organlara oranla daha fazla oksijene ihtiyacı vardır. Yeterli oksijen alamazsa zihinsel bulanıklık, negatif düşünce, depresyon,işitme ve görme bozuklukları başlar.

Yaşlılar ve damar tıkanıklığı olanlar beyinlerine yeterli oksijen gitmediğinden genellikle negatif ve depresif olurlar. 

Akut bir dolaşım bozukluğunun kalbe giden oksijeni durdurması kalp krizi, beyne giden oksijeni durdurması da felç ve beyin kanamasına yol açar. Yetersiz oksijen almanın yaratabileceği rahatsızlık ve hastalıkların listesi uzundur. Netice olarak oksijen "kaliteli ve sağlıklı" bir yaşam için çok önemli ve gereklidir. 

Canlılık ve gençliğin ana sırlarından biri temiz kan dolaşımıdır.Bunu elde etmenin en kolay  yoluda soluduğumuz havada saklıdır.Yüksek yoğunlukta (%90-95) oksijeni günde 15 dk soluyarak vücudun tüm organlarının doğru beslenmesini sağlayacak ve verimlilik sürelerini artıracak,bu arada daha sağlıklı bir cilde de kavuşacaksınız.

Kısaca %90-95 saflıkta oksijen solumak gençleşme sürecinizi başlatacaktır.  

Sonuç olarak çevresel ve daha birçok nedenden dolayı soluduğumuz havada düşen oksijen konsantrasyonu ve artan zehirli gazlar sonucu yeterince oksijen alamıyor ve yeterince karbondioksit veremiyoruz. Sonuç olarak vücutlarımız oksijene aç ve fazla toksinle yüklü kalmaktadır.Vücuttaki her hücrenin oksijene ihtiyacı vardır ve canlılık seviyemiz tüm hücrelerimizin sağlıklı olmalarıyla doğrudan ilişkilidir.Oksijen yetersizliğinde dokularda cansızlık artar,yaşlanma hızlanır ve bağışıklık sistemi bozulur.

Özellikle oturarak çalışan insanların sürekli yorgun hissetmeleri,sinirli ve verimsiz olmalarının ana sebeplerinden biri yetersiz oksijendir.

 Bu tip insanlar uyku düzenlerinde de sorun yaşarlar ve bu nedenle güne kötü başlarlar.Bu tip insanların bağışıklık sistemleri de zayıflar ve sorunlar artarak devam eder.Günde 15 dakika yani 1 seans %90-95 saflıkta oksijen solumak tüm bu sorunları ortadan kaldırabileceği ve dolayısıyla hayat kalitesiyle paralel olarak başarıyı da artıracağı için önemlidir.

Vücuda yeteri kadar oksijen alamamak da şişmanlığı beraberinde getiriyor.Yapılan araştırmalar bu dengeyi şöyle anlatıyor:"Yeterli oksijen almak kilo vermenin anahtarı.Eğer bedeniniz fazla yağ biriktirmişse bu vücudunuzda fazla hidrojen olduğu anlamına gelir.Bu da oksijenin az olduğunu gösterir.Çünkü kimyasal olarak oksijen hidrojeni suya ve enerjiye dönüştürür.Spor insanı zayıflatır çünkü spor esnasında alınan oksijen miktarı artar.

Sporun zayıflatması da oksijen nedeniyle oluyor.

 Oksijen olmadan ateş yanmaz,yağın yanması içinde oksijenin vücuda yoğun olarak girmesini sağlamak gerekir.Yeterli oksijen alamamak insanların metabolizmasını yavaşlatır.Şişmanlayan insanların hemen hemen hepsinde metabolizma yavaş çalışır.Bu vücudun alınan gıdayı yakamadığı anlamına gelir.Çünkü bu insanların vücudunda oksijen eksikliği vardır."

         Sonuç olarak özetlersek:

-Vücuttaki kan kalitesi,artmış olan oksijen oranı nedeniyle yükselir.Bu da sistemden toksinlerin ve karbondioksitin atılmasına yardımcı olur.

-Besinler daha iyi emilir ve sindirilir.

-Mide gibi sindirim organları daha fazla oksijen alır ve daha iyi çalışır.

-Beyin,omurilik,sinir merkezleri ve sinirler dahil olmak üzere sinir sisteminin performansında düzelme sağlanır.Bunun nedeni artan oksijen girişiyle sinir sisteminin iyi beslenmiş olmasıdır.Bu da vücudun her bölgesine ulaşan sinir sisteminden tüm vücuda sağlık yayılması anlamına gelir.

-Vücudun salgı bezlerinde gençleşme görülür.

 Bunun nedeni şudur:

 Beyin diğer organlara nazaran üç kat fazla oksijene ihtiyaç duyar.

Bu da yeterince beslendiğinde kontrol ettiği bezlerin iyi çalışarak metabolizmanın gençleşmesine yardımcı olacağı anlamına gelir.

 -Cilt gençleşir.Kırışıklıklarda azalma yaşanır ve cilt pürüzsüzleşir.

-%90-95 saflıkta oksijen solumakla kalbin yükü hafifler.Bu da daha etkin ve kuvvetli bir kalp demektir.

 Ayrıca daha düşük tansiyon ve dolayısıyla daha az kalp hastalığı ihtimali anlamına da gelir.

  -%90-95 saflıkta oksijen solumak kilo kontrolüne de yardımcı olur.Eğer fazla kilonuz varsa fazladan alacağınız oksijen yağlarınızın daha etkili yakılmasına yardımcı olur.

Eğer fazla zayıfsanız fazladan alacağınız oksijen aç kalmış olan doku ve bezlerin beslenmesine yardımcı olur.

Bir başka deyişle kaliteli oksijen solumak doğru kiloya yardımcı olur.

 OKSİJEN TERAPİ KISA TARİHÇESİ ve BU GÜNKÜ GENEL DURUMU NEDİR?

İnsanoğlunun varoluşundan bu yana tek yaşam kaynağı ‘’OKSİJEN’’dir.

 ‘’OKSİJENSİZ BİR YAŞAM DÜŞÜNÜLEMEZ.’’

 ‘’Geçmişini Bilmeyen, Geleceğine Yön Veremez’’

ATASÖZÜNDEN yola çıkarak;  Aşağıda ki NOSTALJİK resimlerde geçmiş tarihimizde ki insanların SAF OKSİJEN soluyabilmek için ne kadar eziyet çektiklerinin, adeta sırtların da ağır bir yük taşımakla görevli kişiler durumunda olduklarını,  gözlerimiz önüne açıkça sermektedir.

Zamanımızda Oksijen Therapy

Oksijen Therapy 15 dakikası 20 TL

 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj